Kalendář

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Nabídka zaměstnání 22.7.2021

Nabídka zaměstnání 22.7.2021

Datum konání:
22.7.2021

Pracovník na úklid v multikině Cinestar Olomouc

Náplň práce:

- Hledáme šikovné pracovníky na úklid. Jedná se o jednoduchou manuální práci, na zkrácený úvazek, která je přizpůsobená aktuálním omezením OZP osob. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík

- spolehlivost a pečlivost

- příjemné vystupování

Nabízíme:

- HPP na zkrácený úvazek (4 hodiny denně nebo 6 hodin denně)

- pracovní náplň přizpůsobená omezením pracovníka

- přátelský kolektiv

- zajímavé pracovní prostředí

Hlavní úklidový pracovník v Olomouci

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Hlavního úklidového pracovníka. Tato pozice je vhodná pro muže i pro ženy a je vyhrazená pro osoby se zdravotním postižením.

Tento nový kolega bude něco jako vedoucí směny - kromě toho, že se bude sám z velké části věnovat úklidům na různým zakázkách (kde bude zaskakovat za nemocné zaměstnance nebo zaměstnance na dovolených), bude také nové zaměstnance školit a dohlížet na ně.

Hledáme akčního člověka, který je časově flexibilní, nevadí mu střídání ranní a odpolední směny, je odolný vůči stresu a dokáže vést tým. Řidičský průkaz a vlastní automobil je pro nás (i pro tebe) velkou výhodou, protože se budeš pohybovat po Olomouci a je to rychlejší a pohodlnější v autě. Příspěvek na dopravu je samozřejmostí.

Vše ostatní ti ukážeme a profesionálně tě zaškolíme.

Požadujeme:

- pozitivní přístup

- odolnost vůči stresu

- ŘP. sk. B - podmínkou

- vlastní automobil - velkou výhodou

- české státní občanství

Nabízíme:

- zajímavou práci na HPP

- zkrácený úvazek na 4 hodiny denně

- přátelský kolektiv, na který se můžeš spolehnout

- příspěvek na dopravu

- firemní tarif

Ing. Klára Janková

Dobrá Uklízečka s.r.o.

nám. T. G. Masaryka 208/30

796 01 Prostějov

Tel.: +420 606 061 455

Email: prace@dobrauklizecka.cz

Web: www.DobraUklizecka.cz